Nyári ügyelet 2022.07.04-től – 2022.08.22-ig szerdai napokon 9.00 – 12.00 óráig !

Arrow up
Arrow down
Print this page
Tuesday, 12 April 2022 09:11

Idegen Nyelvi Napok

 

A járványhelyzet miatti két év kihagyás után végre újra megszervezhette az idegen nyelvi munkaközösség az Idegen Nyelvi Napok 4 napos rendezvényét iskolánkban. Külön örömünkre szolgált a jelentkezők magas száma. Lelkes diákjaink éltek az újbóli lehetőséggel, hogy idegen nyelven szóban megnyilatkozzanak, illetve hogy kooperatív módon, csapatversenyben is megmérettessenek.

Gratulálunk minden díjazottnak, és köszönjük a szervező, ill. felkészítő tanárok munkáját.

Íme, az eredmények:

 

ANGOL SZÉPKIEJTÉSI VERSENY – EGYÉNI

Szervező: Németh Edit

Segítők: Ecseghy Nóra, Oroszné Urbán Katalin

9. évfolyam

- 1. helyezett: Zupic Míra 9. B – Felkészítő tanár: Németh Edit

- 2. helyezett: Kótai Marcell 9. C – Felkészítő tanár: László Léna

- 3. helyezett: Kucsinka Hanna 9. B – Felkészítő tanár: Németh Edit

 

10-11. évfolyam

- 1. helyezett: Bolla Bálint 11. C – Felkészítő tanár: Nagyné Gulyás Erna

- 2. helyezett: Budai Róbert 10. A – Felkészítő tanár: Brandlhofer Hajnal

- 3. helyezett megosztva: Plósz Gergely 10. A – Felkészítő tanár: Brandlhofer Hajnal

                                          Végső Tamara 10. F – Felkészítő tanár: Kuruczné Kiss Katalin

ORSZÁGISMERETI VERSENY KANADÁRÓL – CSAPATVERSENY

Szervezők: Furuglyás Attila, Paszternák Ténia

Segítő: Ecseghy Nóra

9. évfolyam

- 1. helyezett: Kucsinka Hanna, Tóth Laura, Zupic Míra 9. B – Felkészítő tanár: Németh Edit

- 2. helyezett: Békési Lilla, Csorba Lili, Hegedűs Kitti, Kaderják Rebeka 9. A

     – Felkészítő tanár: Kuruczné Kiss Katalin

- 3. helyezett: Puskás Jázmin, Szekeres Eszter, Tóth Dóra 9. D – Felkészítő tanár: Furuglyás Attila

10-11. évfolyam

- 1. helyezett: Czibik Abigél, Plósz Gergely, Popovics Ágnes 10. A

– Felkészítő tanár: Brandlhofer Hajnal

- 2. helyezett: Bárczi Emília, Korpa Anita, Molnár Evelin 10. D – Felkészítő tanár: Paszternák Ténia

- 3. helyezett: Orbán Erika, Szabó Péter, Vancza Veronika – 10. D –

Felkészítő tanár: Oroszné Urbán Katalin

- 3. helyezett: Emődi Mónika, Éva Bence, Nagy Eliza 11. A – Felkészítő tanár: Nagyné Gulyás Erna

NÉMET SZÉPKIEJTÉSI VERSENY – EGYÉNI

Szervező: Tomasovszky Viktória

Segítők: Molnár Mária, Simonyi Antónia

- 1. helyezett: Morvai Boglárka 12. C

- 2. helyezett: Pocsai Klaudia 10. F

- 3. helyezett: Kósa Zsófia 11. F

Valamennyiük felkészítő tanára: Tomasovszky Viktória

ORSZÁGISMERETI VERSENY SVÁJCRÓL – CSAPATVERSENY

Szervező: Tomasovszky Viktória

- 1. helyezett: Morvai Boglárka 12. C, Dancs Melinda, Újvári Kitti 12. F

- 2. helyezett: Besenyei Fanni, Bódi Laura, Kósa Zsófia 11. F

- Megosztott 3. helyezettek: Gönczi Eszter, Pocsai Klaudia, Rácz Blanka 10. F, valamint

         Bendzsel Laura, Dervarics Krisztina, Kertész Klaudia 9. D

Valamennyiük felkészítő tanára: Tomasovszky Viktória

 

IMG_0002.jpg IMG_0004.jpg IMG_0010.jpg

IMG_0014.jpg IMG_0014b.jpg IMG_0015.jpg

IMG_0016.jpg IMG_0016b.jpg IMG_0017.jpg

IMG_0019s.jpg IMG_0021.jpg IMG_0021s.jpg

IMG_0023.jpg IMG_0024.jpg IMG_0026.jpg

IMG_0028.jpg IMG_0031.jpg IMG_0034.jpg

IMG_0034s.jpg IMG_0037.jpg IMG_0038.jpg

IMG_0039.jpg Kp_1.jpg Kp_2.jpg

Kp_4.jpg