foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


+36 46 555 376
mail@ferenczi.hu

Tisztelettel köszöntöm minden kedves látogatónkat, akik érdeklődnek a Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakgimnázium múltja, jelene és jövőbeli tervei iránt, s akiket érdekel, hogy az elmúlt évtizedekben hogyan jutottunk idáig, és napjainkban mi minden történik iskolánk falai között.

Mi nem felejtjük el, hogy honnan jöttünk, mert csak a múltunk ismeretében tudunk a jelenben építkezni és a jövőnk céljait meghatározni. >>>

A tanévnyitó időpontja Szeptember 2-a 8 óra.

Megjelenés alkalomhoz illő ruhában.

Kedves Felnőttoktatásra jelentkezők!
Az 13. évfolyamos tanulóknak 2019.09.03-án 14:00 órakor, a 14. évfolyamosoknak 2019.09.04-én 14:00 órakor, a 15. évfolyamosoknak pedig 2019.03.03-án 15:00 órakor lesz tájékoztató a képzésekkel, gyakorlattal kapcsolatban.

Felvételi Tájékoztatónk 

Erasmus+ program

NYELVKALAND ME


Minőségi oktatással
az egészséges holnapért!

   

SZAKKÖZÉPISKOLA
SZAKKÉPZÉS ÉRETTSÉGI UTÁN

 

 

  

  

  

 

 WAGNER NÁNDOR
ANYASÁG

Wagner Nándor „Anyaság” című szobrát az Academia Humana alapítvány adományozta Bodonyi Csaba építész és a Reneszánsz Kőfaragó Zrt. közreműködésével a Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskolának.

 Szoboravatás: 2015. június 5. 

Oldalainkat 169 vendég és 0 tag böngészi

Jubileumi Ferenczi-gála

2017. november 17-én 16:00 órakor került megrendezésre a Miskolci SZC Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakgimnáziumában az iskola fennállásának 60. éves JUBILEUMI ÜNNEPI GÁLÁJA. Rangos vendégeket köszönthettünk iskolánkban, többek között Schmittné Makray Katalin Köztársasági Elnökné Asszonyt. A műsor kezdetén köszöntők hangzottak el: Schmittné Makray Katalin, Köztársasági Elnökné Asszonytól, Csöbör Katalin, Országgyűlési Képviselő Asszonytól, Dr. Lukács László, Országgyűlési Képviselő Úrtól, Török Dezső Úrtól, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Közgyűlés Elnökétől és Tátrai István József Úrtól, a Miskolci Szakképzési Centrum Főigazgatójától. A köszöntőket követően Zsúdel Antónia Orsolya, Tagintézmény-vezető Asszony mondta el ünnepi beszédét, majd Dr. Zsúdel Lászlóné iskolánk nyugalmazott alapító igazgatónője beszélt az iskola történetéről, valamint iskolánk régi diákjai is megszólaltak. A továbbiakban sokszínű műsort láthattunk és halhattunk. A színvonalas műsorban szerepelt népdal, tánc, ápolási jelenet, humoros műsorszám, musical. A műsor végén átadásra került három Ferenczi díj, Baranyiné Jászfalvi Marianna Tagintézmény-vezető helyettes Asszony és Vass Zsoltné szakoktató-pedagógus kiváló pedagógiai munkájukért kapták meg idén a díjat, továbbá átadásra került egy támogatói díj, amelyet Virágné Kaló Ágnes, a Terra 95 Bt. ügyvezető igazgatója kapta. Ezúton mondunk köszönetet MINDENKINEK, akik megtisztelték jelenlétükkel rendezvényünket.

 

(Facebook-galéria)

OM:203060
TELEPHELYKÓD: 007
3529 Miskolc,
Szigethy Mihály u. 8.
Levelezési címünk: 
3515 Miskolc-Egyetemváros 
Pf.: 1
Tel:(46)555-376,508-095
Fax: 507-980
Nyitvatartási idő:
H-P 6:00-21:00
Ügyfélfogadási rend:
KEDD 7:30-15:30
CSÜTÖRTÖK 7:30-15:30

 

mail@ferenczi.hu

Részletes elérhetőség

A tanév fontosabb eseményei

NYOMKÖVETÉS
Kedves Diákok!
Igényelt diákigazolványotok
elkészültét, az alábbi
linken tudjátok ellenőrizni.
DIÁKIGAZOLVÁNY
A főmenüben, az Információ alatt is megtalálható.